Kontakt
Skriv til os på info@ungdomsbureauet.dk
Ring +45 71 20 46 00

Vi er klar ved telefon og dørklokke
Mandag til fredag kl. 09:00 – 16:00.

Information
UNGDOMSBUREAUET
Slagtehusgade 10A, 1. sal
1715 København V
CVR: 40 19 56 88

Administration

 Camilla Haslov

Camilla Haslov

Kontorassistent

Henvendelser vedrørende Ungdomsbureauet generelt

camilla@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 22 54 63 51

Kommunikation

Johanne Stilling

Johanne Stilling

Kommunikationsmedarbejder

Henvendelser vedrørende kommunikation, web og presse

johanne@ungdomsbureauet.dk
tlf. 22 93 40 31

Samarbejde

Christian K. Bay

Christian K. Bay

Organisationsdirektør

Henvendelser vedrørende samarbejde/partnerskab

christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

Lydproduktion

Anna Vibe Pedersen

Anna Vibe Pedersen

Projektleder

Henvendelser vedrørende
podcast, radio og lyd

annavibe@ungdomsbureauet.dk
tlf.: +45 28 96 62 63

Projekterne

Alberte Bau Larsen

Alberte Bau Larsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde

alberte@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 60 46 19 18

Olivia Orlandi Grant

Olivia Orlandi Grant

Projektcoach

Henvendelser vedrørende Akademiet for Samfundsengagerede Unge

olivia@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 27 28 86 89

Sisse Nedergaard Jensen

Sisse Nedergaard Jensen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Mangfoldigt Engagement

sisse@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 51 88 60 08

 

Gunvor Tarp Barkholt

Gunvor Tarp Barkholt

Projektleder

Henvendelser vedrørende
Røst

Gunvor@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 26 58 52 20

Josephine Almind

Josephine Almind

Projektleder

Henvendelser vedrørende Specialefestivalen

josephine@ungdomsbureauet.dk

tlf.: 61 33 34 28

Sia Berro

Sia Berro

Projektleder

Henvendelser vedrørende Verdensmål i Hænderne.

sia@ungdomsbureauet.dk 

Ellen Jakobsson

Ellen Jakobsson

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde NORD

ellen@ungdomsbureauet.dk

+46 766 312 806

Direktionen

Anna Bisp Asghari

Anna Bisp Asghari

Direktør

anna@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 30 23 20 97 

Christian K. Bay

Christian K. Bay

Organisationsdirektør

christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

I tvivl om hvem du skal kontakte?

Kontakt kontoret
71 20 46 00 
info@ungdomsbureauet.dk