Kontakt
Skriv til os på info@ungdomsbureauet.dk
Ring +45 71 20 46 00

Vi er klar ved telefon og dørklokke
Mandag til fredag kl. 09:00 – 16:00.

Information
UNGDOMSBUREAUET
Slotsgade 2, 5.th
2200 København N
CVR: 40 19 56 88

Administration

 Camilla Haslov

Camilla Haslov

Kontorassistent

Henvendelser vedrørende Ungdomsbureauet generelt

camilla@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 22 54 63 51

Kommunikation

Nikolaj Falkenberg-Klok

Nikolaj Falkenberg-Klok

Kommunikationsansvarlig

Henvendelser vedrørende kommunikation, web og presse

nfk@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 40 54 53 84

Samarbejde

Christian K. Bay

Christian K. Bay

Organisationsdirektør

Henvendelser vedrørende samarbejde/partnerskab

christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

Lydproduktion

Anna Vibe Pedersen

Anna Vibe Pedersen

Projektleder

Henvendelser vedrørende
podcast, radio og lyd

annavibe@ungdomsbureauet.dk
tlf.: +45 28 96 62 63

Projekterne

Alberte Bau Larsen

Alberte Bau Larsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde

alberte@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 60 46 19 18

Olivia Orlandi Grant

Olivia Orlandi Grant

Projektcoach

Henvendelser vedrørende Akademiet for Samfundsengagerede Unge

olivia@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 27 28 86 89

Sisse Nedergaard Jensen

Sisse Nedergaard Jensen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Mangfoldigt Engagement

sisse@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 51 88 60 08

 

 Martin Fehr Therkildsen

Martin Fehr Therkildsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende
Røst

martin@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 26 78 21 25

Josephine Almind

Josephine Almind

Projektleder

Henvendelser vedrørende Specialefestivalen

josephine@ungdomsbureauet.dk

tlf.: 61 33 34 28

Louise Steenholt Larsen

Louise Steenholt Larsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Verdensmål i Hænderne

louise@ungdomsbureauet.dk

tlf.: 31 33 00 19

Direktionen

Anna Bisp Asghari

Anna Bisp Asghari

Direktør

anna@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 30 23 20 97 

Christian K. Bay

Christian K. Bay

Organisationsdirektør

christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

I tvivl om hvem du skal kontakte?

Kontakt kontoret
71 20 46 00 
info@ungdomsbureauet.dk