Kontakt
Skriv til os på info@ungdomsbureauet.dk
Ring +45 71 20 46 00

Vi er klar ved telefon og dørklokke
Mandag til fredag kl. 09:00 – 16:00.

Information
UNGDOMSBUREAUET
Slagtehusgade 10A, 1. sal
1715 København V
CVR: 40 19 56 88

Administration

 Camilla Haslov

Camilla Haslov

Kontorassistent

Henvendelser vedrørende Ungdomsbureauet generelt

camilla@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 22 54 63 51

Samarbejde

Olivia Orlandi Grant

Olivia Orlandi Grant

Sekretariatsleder

Henvendelser vedrørende samarbejde/partnerskab

olivia@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 27 28 86 89

Projekterne

Alberte Bau Larsen

Alberte Bau Larsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde

alberte@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 60 46 19 18

Karla F. Laursen

Karla F. Laursen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Akademiet for Samfundsengagerede Unge

karla@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 22 24 44 93

Sisse Nedergaard Jensen

Sisse Nedergaard Jensen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Mangfoldigt Engagement

sisse@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 51 88 60 08

 

Martin Fehr Therkildsen

Martin Fehr Therkildsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende
Røst

martin@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 26 78 21 25 

Oliver Anton

Oliver Anton

Projektleder

Henvendelser vedrørende
Future

oliver@ungdomsbureauet.dk

tlf.: 51 54 08 12

Sia Berro

Sia Berro

Projektleder

Henvendelser vedrørende Verdensmål i Hænderne.

sia@ungdomsbureauet.dk

30 47 05 42

Ellen Jakobsson

Ellen Jakobsson

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde NORD

ellen@ungdomsbureauet.dk

+46 766 312 806

Direktionen

Anna Bisp Asghari

Anna Bisp Asghari

Direktør

anna@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 30 23 20 97 

Christian K. Bay

Christian K. Bay

Organisationsdirektør

christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

I tvivl om hvem du skal kontakte?

Kontakt kontoret
71 20 46 00 
info@ungdomsbureauet.dk