Kontakt
Skriv til os på info@ungdomsbureauet.dk
Ring +45 71 20 46 00

Vi er klar ved telefon og dørklokke
Mandag til fredag kl. 09:00 – 16:00.

Information
UNGDOMSBUREAUET
Slotsgade 2, 5.th
2200 København N
CVR: 40 19 56 88

Projekterne

Alberte Bau Larsen

Alberte Bau Larsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende Ungdommens Folkemøde

alberte@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 60 46 19 18

 Anna Bisp Asghari

Anna Bisp Asghari

Projektleder

Henvendelser vedrørende Akademiet for Samfundsengagerede Unge

anna@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 30 23 20 97

 Christian Bay

Christian Bay

Projektleder

Henvendelser vedrørende Mangfoldigt Engagement

Christian@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 29 85 84 21

 Martin Fehr Therkildsen

Martin Fehr Therkildsen

Projektleder

Henvendelser vedrørende
Røst

martin@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 26 78 21 25

Generelt

Kommunikation

Nikolaj Falkenberg-Klok

Nikolaj Falkenberg-Klok

Kommunikationsansvarlig

Henvendelser vedrørende kommunikation, web og presse

nfk@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 40 54 53 84

Administration

 Camilla Haslov

Camilla Haslov

Kontorassistent

Henvendelser vedrørende Ungdomsbureauet generelt

camilla@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 22 54 63 51

Samarbejde

 Katrine Damgaard

Katrine Damgaard

Organisationsdirektør

Henvendelser vedrørende samarbejde/partnerskaber

katrine@ungdomsbureauet.dk
tlf.: 24 21 90 29

I tvivl om hvem du skal kontakte?

Kontakt kontoret
71 20 46 00 
info@ungdomsbureauet.dk